جلسه شورای مشترک اداری استان و شهرستان بویین میاندشت

در پانزدهمین روز از اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۱ جلسه مشترک شورای اداری استان و شهرستان بویین‌میاندشت با حضور سیدرضا مرتضوی استاندار استان اصفهان و معاونین، حسین محمد صالحی نماینده مردم شهرستان‌ در مجلس شورای اسلامی، رضاعلی معصومی سرپرست فرمانداری، حجت الاسلام والمسلمین اسکندری امام جمعه شهرستان، مدیران کل ادارات استان، فرمانده‌هان نظامی و انتظامی و […]

در پانزدهمین روز از اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۱ جلسه مشترک شورای اداری استان و شهرستان بویین‌میاندشت با حضور سیدرضا مرتضوی استاندار استان اصفهان و معاونین، حسین محمد صالحی نماینده مردم شهرستان‌ در مجلس شورای اسلامی، رضاعلی معصومی سرپرست فرمانداری، حجت الاسلام والمسلمین اسکندری امام جمعه شهرستان، مدیران کل ادارات استان، فرمانده‌هان نظامی و انتظامی و سایر مدیران شهرستان در محل مصلای نماز جمعه برگزار گردید.
در این جلسه که با محوریت اجرای برنامه‌های عمرانی و همچنین پیگیری روند پروژه‌های نیمه تمام در سطح شهرستان برگزار گردید مرتضوی استاندار اصفهان اظهار داشت: کاستن از دغدغه‌های عمومی و تسهیل در سامان‌دهی مؤثر به مسائل و مشکلات مردم، بالاخص استفاده مؤثر از ظرفیت‌های جاری به منظور تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام زیرساختی و خدماتی، از اولویت‌های اصلی سفر به شهرستان بویین‌میاندشت است.
مرتضوی همچنین افزود، مردم بوئین میاندشت شایسته بهترین خدمت هستند و لازم است مسئولان به هر نحوی برای رفع مشکلات مردم تلاش کنند.
وی با تأکید بر جدیت مسئولان استان برای اتمام پروژه‌های عمرانی،گفت: روحیه همکاری و مشارکت و از تعطیلات گذشتن و خدمت به مردم در بین مسئولان تقویت شود.

محمدصالحی نماینده مردم بویین میاندشت در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وضعیت پروژه سد بلطاق گفت: در تابستان روستاهای بخش کرچمبو به صورت سیار آبرسانی می‌شود لذا احداث سد برای تأمین آب شرب مردم شهرستان امری ضروری است.
وی افزود: کارشکنی‌های بسیاری برای توقف پروژه سد بلطاق شده است، اما به نمایندگی از مردم شهرستان اجازه توقف پروژه را نخواهیم داد.
در ادامه حجت الاسلام و المسلمین اسکندری امام‌جمعه شهرستان با بیان اینکه صنایع استان آب را می‌بلعند، افزود: احداث پروژه‌های آب بر در مرکز استان جای سوال دارد.
وی همچنین بیان کرد: مردم روستاها حق برداشت آب و حق کشت دیم ندارند، سهم دیم کاری بویین میاندشت کجا رفته؟ نگاه ویژه به شهرستان بویین میاندشت نمی‌شود.
معصومی سرپرست فرمانداری بویین‌میاندشت با اشاره به اینکه برخی از پروژه‌های عمرانی سال‌هاست در شهرستان بدون تغییر باقی مانده اند بر استفاده از تمام ظرفیت‌ها برای اتمام این پروژه‌ها خبر داد.
همچنین وی اظهار کرد: حسن نظر استاندار اصفهان نگاه ویژه به مناطق محروم است و ششمین مقصد سفر را شهرستان محروم بویین‌میاندشت انتخاب و امروز از مناطق محروم و پروژه‌های نیمه تمام شهرستان بازدید داشتند.
معصومی افزود: شرایطی در روستاهای شهرستان پیش آمده که ادامه زندگی را برای ساکنان روستا دشوار کرده است، امیدوارم حل و فصل شود تا از مهاجرت به حاشیه شهرها جلوگیری شود.
معصومی با اشاره به نبود بیمارستان در شهرستان بویین میاندشت گفت: احداث یک بیمارستان از مطالبات به حق مردم شهرستان است، زیرا با توجه به بعد مسافت طولانی روستاهای شهرستان تا مرکز شهر، مردم روستاها برای درمان ناچارند به شهرستان‌های همجوار مراجعه کنند.
توسعه شهرک صنعتی داشکسن، تامین اعتبارات لازم جهت اتمام پروژهای ورزشی و دانشگاه پیام نور و احداث ایست بازرسی شهید سالاری بلطاق از دیگر مصوباتی بود که در این جلسه مطرح شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه
طرح سفیران خدمت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بویین‌میاندشت در ۸ تیرماه سالجاری و در ادامه اجرای طرح سفیران خدمت رضاعلی معصومی سرپرست فرمانداری به همراه روسای دستگاه‌های خدمت رسان با حضور در روستاهای داشکسن، آغچه، حاج فتحعلی و قلعه خواجه از توابع بخش مرکزی ضمن دیدار صمیمانه با اهالی محترم این روستاها به بررسی مسائل و مشکلات […]

۱۱ تیر ۱۴۰۱
هوشمند سازی خرید نان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بویین‌میاندشت مراسم طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان و نصب اولین دستگاه کارت خوان با حضور فرماندار شهرستان بویین‌میاندشت، رئیس بانک سپه، مدیر جهاد کشاورزی و رئیس اداره صمت شهرستان بویین‌میاندشت صبح روز ششم تیرماه برگزار شد. معصومی فرماندار بویین‌میاندشت در این مراسم بیان کرد: این طرح از امروز در […]

۶ تیر ۱۴۰۱

📝به گزارش روابط عمومی فرمانداری بویین‌میاندشت در چهارم تیر ماه سالجاری آیین تکریم و معارفه سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بویین میاندشت با حضور رضا علی معصومی فرماندار، مهدی اعراب سرپرست معاونت توسعه منابع و پشتیبانی، مظاهر محمودی سرپرست امور اداری اداره کل ورزش و جوانان، جناب سرهنگ قاسمی ف ن م ب شهرستان، […]

۵ تیر ۱۴۰۱

📝دکتر بهرام عین‌اللهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و نماینده ویژه ریاست جمهور در سفر به شهرستان بویین میاندشت عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان بویین‌میاندشت ضمن قدردانی از استقبال گرم مردم خونگرم و گرانقدر بویین میاندشت، اظهار کرد: علی رغم مشکلات مردم این شهرستان استقبال گرمی داشتند و این مسئولیت ما را […]

۲۷ خرداد ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :