🔰حضور وزیر محترم بهداشت درمان و آموزش و نماینده ویژه ریاست محترم جمهور در شهرستان بویین‌میاندشت

📝دکتر بهرام عین‌اللهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و نماینده ویژه ریاست جمهور در سفر به شهرستان بویین میاندشت عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان بویین‌میاندشت ضمن قدردانی از استقبال گرم مردم خونگرم و گرانقدر بویین میاندشت، اظهار کرد: علی رغم مشکلات مردم این شهرستان استقبال گرمی داشتند و این مسئولیت ما را […]

📝دکتر بهرام عین‌اللهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و نماینده ویژه ریاست جمهور در سفر به شهرستان بویین میاندشت عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان بویین‌میاندشت ضمن قدردانی از استقبال گرم مردم خونگرم و گرانقدر بویین میاندشت، اظهار کرد: علی رغم مشکلات مردم این شهرستان استقبال گرمی داشتند و این مسئولیت ما را سنگین تر می کند، مشرف شدیم به زیارت خانواده شهیدان محسن و مصطفی کاویانی که صبوری این خانواده استثنایی است.

وی با بیان اینکه مطالب و مشکلات مطرح شده از سوی مردم بویین میاندشت به مسؤولان مربوطه منتقل، و شامگاه امشب در جلسه شورای اداری استان نیز مطرح می‌شود، گفت: همه باید تلاش کنیم تا از این وضعیت خارج شویم البته تلاش بیشتر مسؤلان را نیز می‌طلبد، و قطعأ با روحیه جهادی و انقلابی تمام مشکلات و کارهای عقب افتاده شهرستان را پیگیری خواهد شد.

دکتر بهرام عین‌اللهی با اشاره به قول مساعد رئیس دانشگاه علوم پزشکی در رفع مشکلات بهداشتی و درمانی بویین میاندشت، گفت: در بازدید از خانه بهداشت روستایی مشکلات و نواقص را رفع خواهیم کرد، بودجه ای به صورت کلی برای کمک به شبکه های بهداشت در نظر گرفته شده که توسط دانشگاه علوم پزشکی استان به بویین و میاندشت نیز اختصاص پیدا می کند.

آبرسانی سیار به ۲۵ روستای بویین میاندشت از طریق تانکر

در ادامه حجت الاسلام حسن اسکندری، امام‌جمعه بویین میاندشت با انتقاد از عدم تخصیص حقابه شرب از سرشاخه‌های زاینده رود، بن رود و کارون، اظهار کرد: سال گذشته آب شرب ۲۵ روستای شهرستان از طریق آبرسانی سیار تأمین می‌شد.

وی گفت: سال جاری نیز همین ۲۵ روستا با مشکل کمبود آب شرب مواجه هستند، و این موضوع باعث مشکلات اجتماعی از جمله مهاجرت به شهرهای استان شده است، خواهشمندم آب شرب پایدار این شهرستان نیز به مانند ۴۰۰ شهر وروستای استان اصفهان تأمین شود.

اسکندری با اشاره به اینکه آب صنعت نمی‌خواهیم، چون واحد صنعتی ندادید، گفت: مهمترین مطالبه مردم شهرستان آب شرب پایدار است.

امام‌جمعه بویین میاندشت گفت: در حالی که مردم این شهرستان از آب شرب پایدار بی‌بهره‌هستند، برخی در کنار زاینده رود برنج می‌کارند و خواستار تأمین حقابه هستند.

وی گفت: ذوب آهن و فولاد مبارکه به میزان ۵ شهر بزرگ اصفهان آب و برق می‌بلعند، اما چون قدرت دارند جرأت قطع برق و آب آن‌ها نیست، کشاورز قدرت ندارد به کم آبی و قطع شدن برق چاه‌های کشاورزی توجهی نمی‌شود.

اسکندری با بیان اینکه سد مخزنی شهدای بلطاق در پنج کیلومتری شهرستان با هدف توسعه کشاورزی و باغداری و ۵۷۰ هکتار از روستاها و تأمین بخش صنعت و شرب منطقه تصویب شده است، افزود: اکنون مطالعات آن و دو کیلومتر عملیات جاده دسترسی اجرا شده، اما تعطیل شده است.

در این جلسه حاج حسین دوست محمدی از معتمدین شهرستان، محمود شجاعی رئیس شورای شهر و شهرستان بویین میاندشت و سرهنگ قاسمی ف ن م ب شهرستان هر یک مشکلات شهرستان را تشریح نمودند و خواهان اختصاص بودجه شدند مشکلات مطرح به نمایندگی از شورای اداری شهرستان اعم از مشکلات بهداشت و درمان و تکمیل بیمارستان، عدم استقرار برخی ادارات و تکمیل چارت ادارات، توسعه گردشگری به ویژه منطقه نمونه گردشگری افوس، توسعه محور مواصلاتی بویین‌میاندشت به خوانسار و رفع نقاط حادثه خیز، احداث کنار گذر شهر در محور بویین میاندشت به الیگودرز، احداث راه آهن اصفهان لرستان، رفع مشکلات شهرک صنعتی داشکسن و ایجاد شهرک صنعتی جدید باعنایت به مشکلات اشتغال شهرستان، تکمیل مجتمع فرهنگی شهرستان پس از سالها، بازسازی مدارس فرسوده و ایجاد سالن برای هنرستان و رفع محرومیت روستاها با عنایت به کاهش شدید اعتبارات با دیدن بسته حمایتی به صورت جداگانه بیان گردید.
وزیر بهداشت و نماینده ریاست محترم جمهور در سفر به شهرستان موارد مطرح شده را به وزارت خانه ها مربوط ارجاع نمود و در جلسه شورای اداری استان گزارش حضور در شهرستان و مطالبات مردم را خدمت ریاست محترم جمهوری ارائه کرد و همچنین سلام خانواده معزز شهیدان کاویانی را به ریاست محترم جمهوری ابلاغ کرد.

برچسب ها :
مطالب مشابه
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان

📝به گزارش روابط عمومی فرمانداری بویین میاندشت، در دوازدهمین روز از مردادماه سالجاری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان با رضا علی معصومی فرماندار شهرستان بویین میاندشت دیدار و جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را برگزار نمودند. این جلسه با حضور حجت الاسلام و المسلمین اسکندری امام جمعه شهرستان، اعضای شورای […]

۱۹ مرداد ۱۴۰۱
سفیران خدمت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بویین‌میاندشت در ۱۲ مردادماه سالجاری و در ادامه اجرای طرح سفیران خدمت رضاعلی معصومی فرماندار شهرستان به همراه حسن بهارلو بخشدار کرچمبو و روسای دستگاه‌های خدمت رسان با حضور در روستاهای دره‌سوخته، بتلیجه و هندوکش از توابع بخش کرچمبو ضمن دیدار صمیمانه با اهالی محترم این روستاها به بررسی مسائل […]

۱۸ مرداد ۱۴۰۱
مدیر کل حفظ آثار ونشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اصفهان

📝درحال حاضر ۵۰۰ شهید گمنام دراستان اصفهان خاکسپاری شده اند و برای آن‌ها ۱۶۵ یادمان ساخته شده است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز اصفهان؛ مدیر کل حفظ آثار ونشر ارزش‌های دفاع مقدس استان درجلسه هیئت امنای یادمان‌های شهدای گمنام بوئین میاندشت گفت: یادمان شهدای گمنام باید به یک پایگاه فرهنگی قوی تبدیل شود. […]

۱۸ مرداد ۱۴۰۱
روز خبرنگار

«سر نی در نینوا می‌ماند اگر زینب نبود، کربلا در کربلا می‌ماند اگر زینب نبود» ۱۷ مرداد به یاد شهید محمود صارمی «روز خبرنگار» نامگذاری شده است. شهدای عرصه رسانه و بزرگان این عرصه فراوانند و هر یک چراغ راه خبرنگاران آزاده این مرز و بوم بوده، هستند و خواهند بود. در این میان اما […]

۱۶ مرداد ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :