حضور مدیر کل مدیریت بحران استان اصفهان در شهرستان بویین میاندشت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بویین میاندشت در بیست و هشتمین روز از تیر ماه سال جاری جلسه مدیریت بحران شهرستان بویین‌میاندشت با حضور دکتر محمد صالحی نماینده مردم شهرستان‌های فریدن، فریدونشهر، چادگان و بویین میاندشت در مجلس شورای اسلامی،مهندس شیشه فروش مدیر کل مدیریت بحران استانداری، رضا علی معصومی سرپرست فرمانداری شهرستان بویین میاندشت، […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بویین میاندشت در بیست و هشتمین روز از تیر ماه سال جاری جلسه مدیریت بحران شهرستان بویین‌میاندشت با حضور دکتر محمد صالحی نماینده مردم شهرستان‌های فریدن، فریدونشهر، چادگان و بویین میاندشت در مجلس شورای اسلامی،مهندس شیشه فروش مدیر کل مدیریت بحران استانداری، رضا علی معصومی سرپرست فرمانداری شهرستان بویین میاندشت، آقای صفری کارشناس مدیریت بحران، آقای اکبری معاون آب و فاضلاب استان اصفهان، آقای جمشیدیان مدیر بحران جهاد کشاورزی استان اصفهان، آقای باتوانی بخشدار مرکزی آقای بهارلو بخشدار کرچمبو و دیگر مسئولین ادارات شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

رضا علی معصومی سرپرست فرمانداری بوئین‌میاندشت بیان کرد محروم ترین شهرستان استان اصفهان شهرستان بویین میاندشت است. لذا با توجه به اینکه از شهرستان شدن آن زمان زیادی نمی گذرد با مشکلات و مسائل زیادی دست و پنجه نرم می کند.در زمستان جلسه مدیریت بحران گرفته میشود که چگونه با مدیریت از مشکلات برف و بارندگی عبور کنیم اما در تابستان جلسه برگزار میکنیم که چگونه آب شرب برای روستاهای شهرستان تامین کنیم.

 وی بیان کرد با توجه به آمارهای آب و فاضلاب شهرستان از ۴۵ روستا ۳ روستا فقط مشکل آب نداریم بقیه روستاها باید برای شرب با تانکرآبرسانی سیار شود که این آب رسانی از ۱۸ خرداد شروع شده است.

دکتر محمد صالحی عنوان کرد طی نامه ارسال شده به وزیر نیرو و همچنین به صورت شفاهی مشکلات آب شرب روستاهای غرب استان را بیان و پیگیری شده است. تامین آب شرب چهار شهرستان اواخر سال ۱۳۹۹ در ردیف بودجه قرار گرفت.

 وی افزود طرح و برنامه انتقال آب شرب از چشمه لنگان در حال انجام است که دو مخزن بزرگ جهت ذخیره آب پیش بینی شده است این مخازن یکی در شهر افوس و یکی در شهر دامنه جانمایی و همچنین پیمانکار آن مشخص شده است.

مدیرکل مدیر بحران ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر گفت: استان اصفهان به دلیل شرایط جغرافیایی با شرایط شدید خشک‌سالی مواجه شده که خشک‌سالی طی این سال‌ها با این استان عجین شده است و ما باید با این مسئله سازگار شویم.

وی بیان کرد با توجه به مشکلات موجود تامین آب شرب برای روستاهای شهرستان، آب و فاضلاب شهرستان و استان با همکاری آب منطقه‌ای ظرف مدت ۱۰ روز برنامه عملیاتی در بازه زمانی بلند مدت کوتاه مدت و میان مدت در مورد تامین آب شرب پایدار و اضطراری مناطق شهری و روستایی شهرستان تدوین کنند.

 وی افزود با توجه به گستردگی و مشکلات روستاهای شهرستان بویین میاندشت و همچنین مصوبات سفر استاندار به شهرستان مقرر شد مدیر آب منطقه‌ای در شهرستان به صورت دائم مستقر گردد.

وی با اشاره به تخصیص اعتبارات برای اجرای طرح‌های بلند مدت تامین آب پایدار، افزود: چاه‌های اضطراری در مناطقی که استعداد و پتانسیل دارند صرفا برای تامین آب آشامیدنی حفر خواهند شد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری با اشاره به سرمازدگی محصولات کشاورزی شهرستان‌های غرب استان در چند هفته اخیر نیز گفت: مقرر شد با ارائه تسهیلات بانکی به کشاورزانی که بیمه نیستند، خسارت‌های آنان نیز جبران شود. و همچنین در خصوص مشکلات حوزه کشاورزی و آبرسانی سیار به باغات نیز تبادل نظر و تصمیم گیری شد.

شیشه فروش پس از این نشست از طرح‌های نیمه کاره پل‌های وحدت، کشاورز و شهید سلیمانی و تصفیه خانه فاضلاب مرکز شهرستان، مشکلات ایمنی سد افوس، مشکلات شهر افوس و خشکی رودخانه نوغان بازدید کرد.

برچسب ها :
مطالب مشابه
روز جهانی معلولان

📝بسم الله الرحمن الرحیم روز جهانی معلولان فرصتی مغتنم برای ظهور و بروز شایستگی های افرادی است که هم در عمل و هم در اندیشه ثابت کردند معلولیت محدودیت نیست و با وجود برخی نقص عضو ها، اما با برخورداری از اراده راسخ و پولادین می توان به قله های افتخار و امید رسید. این […]

۱۳ آذر ۱۴۰۱
بازدید فرماندار از مدارس شبانه روزی شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بویین‌میاندشت؛ رضا علی معصومی فرماندارشهرستان به اتفاق مجتبی نجفی مدیرآموزش و پرورش شهرستان ضمن بازدید از خوابگاه شبانه روزی اندیشه، مدرسه شبانه روزی شهید علایی ششجوان، مدرسه شبانه روزی دانش، با دانش آموزان نشست و دیدار صمیمی داشت و به بررسی مسائل ومشکلات مدارس و دانش آموزان خوابگاهی این […]

۶ آذر ۱۴۰۱
سفیران خدمت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بویین‌میاندشت در بیست هفتمین روز از مهرماه سالجاری و در ادامه اجرای طرح سفیران خدمت و در راستای برگزاری شورای اداری روستا محور، رضاعلی معصومی فرماندار شهرستان به همراه محمد باتوانی بخشدار مرکزی، سرهنگ قاسمی فرمانده نیروی مقاومت بسیج شهرستان، آقای فرهادی کارشناس فرمانداری و روسای دستگاه‌های اجرایی و خدمت‌رسان […]

۶ آذر ۱۴۰۱
بویین میاندشت پیشرو در حوزه احداث نیروگاه خورشیدی

📝به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بویین‌میاندشت؛ مهندس علاقمندان، مدیر عامل شرکت توزیع برق استان اصفهان به همراه مهندس روستایی، معاون برنامه ریزی یکم آذر سال ۱۴۰۱ با رضا علی معصومی فرماندار شهرستان بویین‌میاندشت دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار رضا علی معصومی ضمن خوش آمد گویی، توسعه زیرساخت‌ها و شبکه برق، افزایش ترانس […]

۲ آذر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :