فرمانداری بوئین میاندشت
خانه
آخرین اخبار
1395/10/23
تشکیل جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بویین میاندشت

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان به ریاست آقای طحانیان زاده فرماندار و رئیس شورای هماهنگی مواد مخدر شهرستان و با حضور مدیران و مسئولین در روز شنبه مورخ 95/10/23 در سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل گردید .

در این جلسه مقام عالی دولت در شهرستان ضمن طرح و پیگیری مصوبات جلسه گذشته و ارائه گزارش از اقدامات انجام شده از طرف اعضاء فرمودند :

مواد مخدر از معظلات اساسی کشور محسوب میشود و کشور ما با این همه ایثارگری و فداکاری جوانان مؤمن و انقلابی شایسته نیست که شاهد اعتیاد جوان و نوجوانان به این مواد خانمانسوز باشیم و علیرغم همه اقدامات و مبارزات و تقدیم بیش از 4000 شهید ، هنوز که هنوز است 45 درصد از آسیبهای اجتماعی در کشور ناشی از مصرف مواد مخدر است .

رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان اعتیاد را یکی از 5 آسیب اجتماعی در کشور برشمردند و اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر را یکی از اولویتها در شهرستان برشمردند .

ایشان از دستگاههای ذیربط در شهرستان خصوصاًمراکز علمی و دانشگاهی ، آموزش و پرورش و سایر دستگاههای ذیربط خواستند که پژوهش در زمینه آسیبهای اجتماعی مواد مخدر گزارش کامل و جامعی را تهیه و به جلسه ارائه دهند .

تعداد بازدید: 95
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal