فرمانداری بوئین میاندشت
خانه
آخرین اخبار
1395/10/23 تشکیل جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بویین میاندشت
تشکیل جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بویین میاندشت

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان به ریاست آقای طحانیان زاده فرماندار و رئیس شورای هماهنگی مواد مخدر شهرستان و با حضور مدیران و مسئولین در روز شنبه مورخ 95/10/23 در سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل گردید .

در این جلسه مقام عالی دولت در شهرستان ضمن طرح و پیگیری مصوبات جلسه گذشته و ارائه گزارش از اقدامات انجام شده از طرف اعضاء فرمودند :

مواد مخدر از معظلات اساسی کشور محسوب میشود و کشور ما با این همه ایثارگری و فداکاری جوانان مؤمن و انقلابی شایسته نیست که شاهد اعتیاد جوان و نوجوانان به این مواد خانمانسوز باشیم و علیرغم همه اقدامات و مبارزات و تقدیم بیش از 4000 شهید ، هنوز که هنوز است 45 درصد از آسیبهای اجتماعی در کشور ناشی از مصرف مواد مخدر است .

رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان اعتیاد را یکی از 5 آسیب اجتماعی در کشور برشمردند و اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر را یکی از اولویتها در شهرستان برشمردند .

ایشان از دستگاههای ذیربط در شهرستان خصوصاًمراکز علمی و دانشگاهی ، آموزش و پرورش و سایر دستگاههای ذیربط خواستند که پژوهش در زمینه آسیبهای اجتماعی مواد مخدر گزارش کامل و جامعی را تهیه و به جلسه ارائه دهند .

تعداد بازدید: 112
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal