فرمانداری بوئین میاندشت
خانه
آخرین اخبار
1398/07/16 پیام تبریک فرماندار شهرستان بویین میاندشت به مناست 15 مهرماه روز روستا
پیام تبریک فرماندار شهرستان بویین میاندشت به مناست 15 مهرماه روز روستا روستاییان به عنوان رکن اساسی حفظ توان اقتصادی کشور و پشتوانه استقلال سیاسی و امنیتی اساسی ترین،بارزترین ومهمترین نقش را در تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی اجراء نموده...
روستاییان به عنوان رکن اساسی حفظ توان اقتصادی کشور و پشتوانه استقلال سیاسی و امنیتی اساسی ترین، بارزترین ومهمترین نقش را در تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی اجراء نموده وشایسته بالاترین تکریم ها و تقدیرها می باشند. روستاییان انسان هایی هستند مولد ،فعال، تولید کننده و اثر گذار، که نان بازوی خویش را با تلاش حاصل از سختی برکام خود می نشانند و تکریم روستاییان یعنی ارج نهادن ارزشهای والای انسانهایی که مولد و اثر گذار هستند. امروز به برکت نگاه بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی و وضع کنندگان قانون اساسی به ایجاد ساختارهای مناسب در روستا اندیشیده شده و ما وظیفه داریم ساختارهای روستایی را قوت بخشیده و تقویت نماییم.
اینجانب ضمن تبریک این روز ملی به تمامی روستائیان عزیز شهرستان بویین میاندشت، از تمام مسئولان حوزه روستا به ویژه اعضای شوراهای اسلامی، دهیاران، بخشداران و سایر مسئولان مرتبط می خواهم در راستای آبادانی و توسعه همه جانبه روستا و خدمت به روستاییان تلاش کنند.
محمد رضا توسلی
فرماندار شهرستان بوئین میاندشت
تعداد بازدید: 6
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal