فرمانداری بوئین میاندشت
خانه
آخرین اخبار
1400/03/14 پیام فرماندار به مناسبت گرامیداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و شهدای قیام 15 خرداد
پیام فرماندار به مناسبت گرامیداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و شهدای قیام 15 خرداد 14 خرداد ماه یادآور مصیبت عظیم و جانکاه ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی
پیام فرماندار به مناسبت گرامیداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و شهدای قیام 15 خرداد
14 خرداد ماه یادآور مصیبت عظیم و جانکاه ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) است. شخصیتی که در پرتو ایمان به خدا و با الهام از نهضت پربار حسینی (ع) و اتحاد مردم و با مجاهدت‌ها و مبارزات خستگی‌ناپذیر توانست کاخ ظلم و ستم را فروریزد و پرچم استقلال آزادی و جمهوری اسلامی را بر تارک این سرزمین به اهتزاز درآورد.
قیام پانزدهم خرداد نیز به عنوان نقطه آغازین قیام ملت شریف ایران علیه حکومت مستبد طاغوت، آنچنان در تارک تاریخ انقلاب می درخشد که حضرت امام خمینی(ره) انقلاب را از چشمه خونرنگ 15 خرداد می دانستند. قیام پانزدهم خرداد قیام حق طلبانی بود که فریاد آزادی و آزادی خواهی سرداده بودند و حکومت استبدادی پهلوی را آنچنان منفعل نمودند که این قیام، سرلوحه پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران شد.
اینجانب سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره)، یاد و خاطره شهدای بزرگوار و ایثارگران یوم‌الله پانزده خرداد را گرامی می‌داریم و امید آن داریم بتوانیم با استعانت از حضق و عنایت حضرت ولیّ‌عصر(عج) و نیز در سایه عنایت رهبر معظم انقلاب لیاقت خدمت به مردم بزرگوار را داشته باشیم.
محمد رضا توسلی
فرماندار شهرستان بویین میاندشت
تعداد بازدید: 24
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.