فرمانداری بوئین میاندشت
خانه
1397/02/02 تشکیل اولین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بوئین میاندشت
تشکیل اولین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بوئین میاندشت

   اولین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بوئین میاندشت در بیست و نهمین روز از فروردین ماه سالجاری با حضور آقای طحانیان زاده فرماندار شهرستان و رئیس شواری هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در سالن اجتماعات فرمانداری و با حضور سایر اعضا تشکیل گردید.

   در این جلسه مقام عالی دولت طی سخنانی گفت:

   امروز اعتیاد به مواد مخدر در سراسر جهان یه عنوان مسئله اجتماعی، پزشکی و زیست محیطی مطرح است که نه تنها فرد بلکه سلامت جامعه را تهدید می‌کند افزایش سریع و شتابان جمعیت معتادان به مواد مخدر در نیم قرن گذشته کما دولت ها و نهادها و سازمانهای بین المللی و برنامه ریزان جامعه را به فکر کنترل و پیشگیری سوق داده است.

   عرضه مواد مخدر از مهمترین علت های اعتیاد به مواد محسوب میشود بطوریکه:

   حجم گردش مالی مواد مخدر در جهان سالانه بیش از 1000 میلیارد دلار برآورد شده یعنی بعد از نفت، تسلیحات نظامی و مشروبات الکلی چهارمین تجارت جهان محسوب می‌شود.

   خوب طبیعی است این حجم مبادلات وسوسه برانگیر و شبکه‌های سازمان یافته قاچاقچیان مواد مخدر نقش عمده‌ای را در این موارد بازی می‌کنند.

   آقای طحانیان زاده در پایان اولویت کاری این شورا را در سال جدید پیشگیری اعلام نمود و گفت پیش زمینه این پیشگیری می‌تواند آموزش باشد که در جهت آگاه سازی مردم از مصرف سوء مواد مخدر اثر گذار خواهد بود.

تعداد بازدید: 50
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal