فرمانداری بوئین میاندشت
خانه
1396/10/19 برگزاری سومین جلسه کارگروه آب و منابع طبیعی
برگزاری سومین جلسه کارگروه آب و منابع طبیعی

سومین جلسه کارگروه کشاورزی، اب و منابع طبیعی شهرستان بوئین میاندشت با حضور آقای طحانیان زده فرماندار شهرستان بوئین میاندشت و مدیرعامل سازمان تعاون روستایی استان و سایر اعضاء در روز دوشنبه مورخ 96/10/18 در سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل گردید. در این جلسه مقام عالی دولت طی سخنانی گفتند:

اقتصاد مردم منطقه مبتنی بر کشاورزی است که به خاطر عجین شدن با فرهنگ بالاترین آمار را در کشاورزی دارد.

اگر کشاورزی را از حوزه اقتصادی خانوارها حذف کنیم زمینه‌ای برای کار تولید و سرمایه گذاری و اشتغال نخواهیم داشت. آب از پیش نیازهای اولیه کشاورزی است و مسئولین باید با استفاده از ظرفیتهای و ساز و کارهای مناسب مشکلات مردم را مرتفع سازند ایشان در بخش دیگری از سخنان خود گفتند از مدیریت ارشد استان، آب و منطقه ای، نماینده مجلس انتظار داریم موضوع تعیین حقابه داران رودخانه قمرود را مشخص کنند. تا کی مسئولین سازمان آب باید تحت فشارهای سیاسی باشد و حق و حقوق این مردم را نادیده بگیرند.

امروزه بوسیله بعضی از دستگاهای اجرایی احترام، کرامت، و شخصیت بعضی از کشاورزها لگدمال میشود به بهانه رعایت قانون، هر روز کشاورز بدبخت و فلک زده ما دستیند خورده راهی محاکمه قضایی بکنیم و وقت این عزیزان را بگیریم. این هنر من و شما مسئول است

در کجای دین و شرع و قانون گفته با آبروی و حیثیت یک کشاورز اینگونه برخورد کنیم. مگر با یک جانی طرف هستیم. مگر چه صنعتی و چه شغلی را در این منطقه محروم ایجاد کرده ایم که کشاورزی را رها کنند و در جای دیگر مشغول شوند.

در گذشته هرچه بوده فقط اصفهان و اطراف آن را نگاه کرده اند.

اگر بنا باشد اداره‌ی اینگونه حق و حقوق مردم یک کشاورز را نادیده بگیرم بهتر است درب آن اداره را برای همیشه قفل بزنیم

تعداد بازدید: 26
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal