فرمانداری بوئین میاندشت
خانه
آخرین اخبار
1397/05/17 سرپرست فرمانداری شهرستان بویین میاندشت در پیامی 17 مردادماه روز خبرنگار را گرامی داشت
سرپرست فرمانداری شهرستان بویین میاندشت در پیامی 17 مردادماه روز خبرنگار را گرامی داشت

سرپرست فرمانداری شهرستان بویین میاندشت در پیامی 17 مردادماه سالروز شهادت محمود صارمی و روز خبرنگار را گرامی داشت.

آقای توسلی در پیام خود نامگذاری 17 مرداد ماه به عنوان روز خبرنگار را فرصتی ارزشمند برای پاسداشت و قدردانی از تلاش و مجاهدتهای بیدریغ خبرنگاران بیدار و اندیشهسازان آگاه دانست که در جهت تعالی افکار عمومی و آگاهی بخشی به جامعه شبانه‌روز تلاش میکنند.

متن پیام تبریک به این شرح است:

و سلام و درود خدا بر تمامی وقایع‌ نگارانی که حرمت قلم و آگاهی را پاس می‏دارند و خامه خویش را جز در مسیر حق و عدالت به کار نمی‏گیرند.

با سلام و درود خدا بر تمامی خون‏نگاران شهید که قلم را سلاح خویش و رسانه را سنگر دفاع از استقلال و آزادی و مقابله با زرمندان و زورمندان بریده از انسانیت و قدرت‌های سلطه‏گر جهانی قرار دادند و در این راه پرافتخار به لقاء محبوب رسیدند.

خبرنگار باید بداند و می‏داند که آن کس که آگاه‏تر است مسؤول‏تر است. مسؤول در قبال ملت و کشور، مسؤول در قبال باورها و اعتقادات مردم، مسؤول در قبال منافع ملی، مسؤول در قبال تجاوز فکری و اندیشه‏‏ای بیگانه‏ به مرزهای فرهنگی، مسؤول در قبال اخلاق جامعه ، مسؤول در قبال کژاندیشی و این مسؤولیت و مسؤولیت‌ها نه تنها محدودیت نمی‏آفریند، بلکه راه رسیدن به کمال را در این حرفه مقدس برای او هموار و هموارتر می‏سازد و خبرنگار به جایگاهی می‏رسد که جز رضایت حضرت دوست نمی‏بیند.

اینجانب ضمن عرض تبریک این روز و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عزیز خبرنگار و پیشکسوتان عرصه اطلاع رسانی از تلاش خستگی ناپذیر خبرنگاران و عکاسان و گزارشگران و همه عزیزانی که در جهت رشد و آگاهی بخشی به مردم عزیز خصوصاً خبرنگاران بی نام و نشان در شهرستان بویین میاندشت که صادقانه و بدون هیچگونه چشم داشتی به درستی در راستای وظیفه خبرنگاری تلاش وافر می نمایند. از همه این عزیزان و بزگواران تقدیر و تشکر می نمایم.

محمدرضا توسلی                

سرپرست فرمانداری شهرستان بویین میاندشت

33
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal