فرمانداری بوئین میاندشت
خانه
آخرین اخبار
1397/06/20 برگزاری همایش روز روستا در شهرستان بویین میاندشت
برگزاری همایش روز روستا در شهرستان بویین میاندشت در هجدهمین روز از مردادماه سالجاری همایش روز روستا در شهرستان بوئین میاندشت ..
   در هجدهمین روز از مردادماه سالجاری همایش روز روستا در شهرستان بوئین میاندشت در روستای زیبا و خوش آب و هوای بلطاق برگزار گردید. این همایش با حضور آقای توسلی سرپرست محترم فرمانداری شهرستان بویین میاندشت، آقای دکتر انصاری مدیر کل محترم امور روستائی و شوراها در استانداری اصفهان، آقای دکتر ترکی نماینده محترم مردم شهرستانهای فریدن، فریدونشهر، چادگان و بویین میاندشت در مجلس شواری اسلامی، حجت السلام والمسلمین دکتر انصاری مدیر کل محترم فرهنگ و ارشاد استان اصفهان، آقای درویشی بخشدار محترم کرچمبو، آقای اسدی بخشدار محترم مرکزی، آقای جهانگیری رئیس اتاق اصناف اصفهان و دیگر مسئولین اجرایی برگزار گردید.

   به گزارش روابط عمومی فرمانداری بویین میاندشت مراسم پس از تلاوت چند از آیات قرآن کریم آغاز شد.

   در ابتدای این مراسم آقای جهانگیری دهیار روستای بلطاق ضمن خیر مقدم خدمت مسئولین اقدامات و خواسته های اهالی روستا مشکلات موجود را به گوش مسئولین رساندند.

   در ادامه این مراسم آقای درویشی بخشدار محترم کرچمبو ضمن تقدیر و تشکر از حضور مسئولین در این همایش از اقدامات صورت گرفته در بخش کرچمبو سخنانی بیان فرمودند.

   در قسمت بعدی این همایش از اصحاب اهل قلم و کتاب نویس روستای بلطاق تقدیر به عمل آمد و با اهدای لوح تقدیر از آنان تجلیل شد.

   در ادامه این همایش آقای دکتر ترکی نماینده محترم مردم شهرستان های فریدن، فریدونشهر، چادگان و بویین‎میاندشت در مجلس شورای اسلامی سخنانی از اقدامات صورت گرفته برای احداث سد بلطاق، دوبانده کردن جاده بویین‌میاندشت الیگودرز، راه آهن ازنا اصفهان، آبرسانی به روستاها و... مطالبی را بیان نمود.

   پس از پایان یافتن سخنان دکتر ترکی آقای توسلی سرپرست فرمانداری شهرستان بویین میاندشت ضمن تشکر و قدردانی از مسئولین محترم جهت شرکت در این همایش سخنانی در رابطه با اقدامات صورت گرفته و پیگیری مطالبات مردم، خدمت رسانی به ایشان تاکید داشتند. ایشان اظهار نمودند که احداث کلیه سدها در حیطه وظیفه وزارت نیرو بوده و پیگیری‌های لازم از طریق آب منطقه‌ای اصفهان و وزارت نیرو انجام خواهد شد.

   مقام عالی دولت در شهرستان در بخش دیگری از سخنان خود فرمودند مجوزهای لازم جهت احداث چاه عمیق از مسئولین ذی‎ربط گرفته شده تا مشکل آبرسانی روستای بلطاق و روستاهای هم جوار حل شود.

   در این همایش آقای دکتر انصاری مدیرکل محترم امور روستائی و شوراها و همچنین حجت اسلام و المسلمین دکتر انصاری مدیرکل محترم فرهنگ و ارشاد سخنرانی پیرامون روستا و اقدامات صورت گرفته برای روستائیان مطالبی بیان نمودند.

   در پایان این دیدار فرماندار شهرستان بوئین میاندشت به همراه مدیرکل محترم امور روستاها و شوراهای استانداری اصفهان و دکتر ترکی نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولین اجرایی از غرفه های ایجاد شده بازدید کردند.

   در حاشیه بازدید از کتاب بلطاق در گذر زمان نوشته آقای جهانگیری رونمایی شد.

 
 
 
 تجلیل از اصحاب اهل قلم، روستای بلطاق
 رونمایی از کناب بلطاق در گذر زمان
105
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal